Biuro Bezpieczeństwa IT jesteśmy nowoczesna i prężnie rozwijającą się firmą w branży IT jak również producentem w  szeroko pojętym zakresie zabezpieczeń dla sektora bankowego i instytucji publicznych oraz oferujemy usługi w zakresie projektowania układów elektronicznych.

 

 
 

md-103

Świadczymy profesjonalne usługi w zakresie niszczenia dysków twardych HDD, taśm magnetycznych (streamer), dyskietek, oraz innych nośników i zgromadzonych na nich poufnych danych. Oferujemy najlepszą dostępną na rynku metodę niszczenia nośników magnetycznych. Dysponujemy urządzeniami które zostały przebadane przez szereg uprawnionych instytucji, badania dowodzą 100% skuteczność kasowania danych z nośników magnetycznych przy ich użyciu. Stosowane przez nas urządzenia posiadają Certyfikat Służby Kontrwywiadu Wojskowego (NR 1071/2010/JC SKW).

 
 

Na bieżąco wprowadzamy do naszej oferty szereg nowych produktów w oparciu o zlecenia i potrzeby naszych klientów. Jednym z naszych atutów jest szybkość realizacji zleceń oraz znajomość specyfiki sektora bankowego i instytucji publicznych.

1000x800px_mult02_BT

 
 

pcb-green

Zajmujemy się projektowaniem systemów, urządzeń oraz oprogramowania z zakresu elektroniki, informatyki, automatyki. Zaprojektowane przez naszych inżynierów rozwiązania z powodzeniem znajdują zastosowanie w urządzeniach zabezpieczających sektor bankowy oraz instytucje publiczne. BBIT jest wykonawcą zaawansowanych technologicznie elementów, integratorem wszystkich procesów począwszy od projektowania, produkcji, kontroli oraz montażu. Poza produkcją własnych rozwiązań oferujemy możliwość projektowania urządzeń według potrzeb Klienta oferując kompleksową realizację projektu.